Film, TV & reklama

Ve filmu Zrcadla ve tmě jsem ztvárnila druhou hlavní ženskou postavu, a také jsem film z prostředí současného tance choreografovala

S režisérem Šimonem Holým jsem pracovala i na jeho druhém filmu A pak přišla láska…, kde jsem měla možnost být v ústřední čtveřici hlavních hereček spolu s Pavlou Tomicovou, Sárou Venclovskou a Terezou Hofovou.

V televizi jsem se pravidelně objevovala v seriálu TV Prima Dobré zprávy. Hrála jsem v reklamě pro samosebou.cz a na spotu jsem se podílela i jako movement coach.

Divadlo


Jako hostující herečka, tanečnice, choreografka nebo režisérka, mám zkušenosti v mnoha českých divadlech. Nejvíce své tvůrčí energie ale posledních 8 let věnuji souboru Maso Krůtí, jehož jsem spoluzakladatelkou. Maso Krůtí, Spice Girls mileniálů nebo taky Královny něžného divadelního punku jsou již téměř dekádu významnou součástí české autorské divadelní scény.


Moderace

Moderuji živé akce různých formátů. Mám zkušenosti s moderováním módních přehlídek, plesů, filmových premiér, křtů knih, drag shows, online přednášek (např. NoD Academy) a festivalů (např. zahájení Prague Pride 2022). Pracuji jako moderátorka a redaktorka v Českém rozhlase na Radiu Wave, jsem spoluautorkou podcastu Pot, CHCI TO  a spoluvytvářela a provázela jsem audioshow Po stopách snů.

Tanec & choreografická tvorba

Jako choreografka a tanečnice jsem se podílela na nespočtu projektů. Mám dlouholeté zkušenosti ve vedení soutěžních teamů (ME Hip hop Unite a další), spolupracovala jsem jako choreografka či pohybová koučka s hudebními umělci nebo zodpovídala za choreografie módních přehlídek. Mám zkušenost s tvorbou choreografií pro divadelní představení (Malé divadlo v Českých Budějovicích) a jako choreografická supervize jsem spolu s Václavem Kunešem pracovala na one woman show Kamily Mottlové Hikikomori. Pro černobílý film Šimona Holého Zrcadla ve tmě jsem vytvořila 7minutovou choreografii pro 9 tanečníků inspirovanou Norou, která opustila manžela, Heddou Gabler a Maryšou.

Lektorská činnost

Učím a zúčastňuji se tanečních lekcí i soutěží u nás i po světě (NYC, San Francisco, L.A., Bombaj, Paříž, Miláno, Londýn a další). Ráda organizuji pro českou i zahraniční taneční scénu komunitní taneční akce (Naše Waacking session, Nora Waacking Inferno - Prague Pride 2020, 2021, 2022, 2023).

Učení tance mi přináší nepopsatelnou radost. Své zkušenosti předávám na pravidelných lekcích , soukromých i veřejných workshopech.

Moji studenti jsou mé chodící vizitky.Zde si můžete zkušenost jedné z mých studentek přečíst, a tady si poslechnout rozhovor semnou o tanci Waacking.